Přenos telefonního čísla

Dnes již můžete přecházet mezi operátory se svým telefonním číslem.

Svému aktuálnímu poskytovateli oznámíte, že chcete svoje telefonní číslo uvolnit pro přenos a pokud splňujete podmínky je Vám vystaveno takzvané ČVOP. To pak zadejte do našeho systému na stránkách www.MobilPhone.CZ

Jak přenést číslo do sítě MobilPhone.CZ

Zde je v několika jednoduchých krocích popsáno, jak přenést číslo, na které jste zvyklí, a které mají Vaši přátelé a rodina, do sítě MobilPhone.CZ a volat se svým stavajícím číslem výhodněji.

  1. 1. Potřebujete kartu MobilPhone.CZ. Zaregistrujte se na www.mobilphone.cz a zakupte SIM kartu MobilPhone.CZ. Máte na výběr několik variant s různými tarify, s telefonem nebo bez něj.

  2. 2. Kontaktujte svého současného operátora a požádajte ho o uvolnění Vašeho telefonního čísla k přenosu. Váš současný operátor ověř, zda nejste vázáni nějakou smlouvou a pokud bude přenos možný sdělí Vám takzvané ČVOP. Možná Vám ho pošle SMS zprávou - v každém případě si ho dobře poznamenejte, budete ho potřebovat.

  3. 3. Přihlaste se na www.mobilphone.cz a zadejte nám ČVOP do našeho systému a zadejte datum, ke kdy chcete Vaše telefonní číslo přenést.

  4. 4. V domluvený den ráno si do svého telefonu vložte SIM kartu MobilPhone.CZ a můžete začít využívat naše služby.

  5. A to je vše. Je to jednoduché. Zůstane Vám Vaše telefonní číslo a Vy budete volat výhodněji.
  6. Máte s přenosem problém? Nerozumíte postupu? Nevíte co máte udělat? Volejte 777 50 50 16. Společně to určitě zvládneme. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Přenos čísla do sítě MobilPhone

Těší nás, pokud jste zjistili, že nabídka MobilPhone.CZ je pro Vás výhodnější než nabídka Vašeho současného poskytovatele. Pokud chcete našich služeb využít, ale chete si nechat svoje telfonní číslo, není to žádný problém.

Zavolejte svému současnému poskytovateli a požádejte ho o uvolnění Vašeho čísla k přenosu. Pokud o Vás má Váš současný poskytovatel alespoň trochu zájem, okamžitě Vám dá nějakou slevu nebo lepší nabídku. Jsme si ale jisti, že naši nabídku se mu podaří překonat jan těžko a proto Vám nakonec vystaví takzavené ČVOP. Přihlašte se na MobilPhone.CZ a ČVOP zadejte do našeho systému spolu s datem, ke kterému chcete přenos provést. A to je vše. Vy vybraný den jen vyměňte SIMU kartu ve svém telefonu a můžete volat výhodněji s MobilPhone.CZ.

Přenos čísla ze sítě MobilPhone

Dříve než se definitivně rozhodnete nás opustit, zavolejte, prosím, na naší informační linku a vysvětelete nám důvody Vašeho rozhodnutí.

Smlouva o poskytování našich služeb je vždy na dobu neurčitou, proto je možné přenést jakékoli číslo kdykoli. To je princip našeho podnikání - žádné závazky, žádné smlouvy na dva roky, žádné klacky pod nohy. Nikdy se Vám nestane, že se o Vás přestaneme zajímat, protože Vás již máme "ulovného" na 24 měsíců. Vaši spokojenost chceme budovat nízkou cenou a vysokou kvalitou služeb. Proto Vás nikdy k ničemu nezavazujeme a proto si kdykoli můžete přenést svoje telefonní číslo k jinému poskytovateli. Jste-li již pevně rozhodnuti přenést svoje telefonní číslo přihlašte se ke svému účtu na MobilPhone.CZ. Vyberete telefoní číslo, které chcete přenést a zadejte výpověď smlouvy s přenosem telefonního čísla. Uvolníme Vaše číslo k přenosu a zašleme Vám ČVOP. Následně se již se svým novým poskytovatelem domluvíte na datu přenosu. A pokud se stane, že následně zjistíte, že síť MobilPhone.CZ pro Vás byla lepší, kdykoli Vás rádi přivítáme zpět mezi nás.

Linka 4488

Klientská linka je dostupná na čísle 4488 ze sítě MobilPhone.CZ nebo 702 33 4488 z ostatních sítí.

Právní informace

Společnost Zefina Praha s.r.o provozuje služby virtuálního operátora na základě ohlášení u ČTÚ, číslo 3706.

Kontakt

Pro Vaše dotazy můžete použít emailovou adresu podpora*mobilphone.cz nebo kontaktní formulář