MobilPhone Data50

pro děti

Za nízký paušál 44,- Kč měsíčně získáte 50MB dat bez FUP - to zanemná že po vyčerpání limitu 50MB jsou data blokována. Tarif je vhodný pro děti nebo pro nenáročné uživatele, kteří potřebují například pouze příjem mailů atd..

MobilPhone Data500

500MB dat pro běžné použití

500MB dat s FUP (po vyčerpání limitu je snížena rychlost připojení) je dostatečné množství dat pro běžné použití v mobilu pro procházení WEB a použití moobilních aplikací (mobilní banky, jízdní řády, aktualizace dopravní situace v navigaci atd.) Tento datový tarif může být Váš za paušál 224,- Kč měsíčně.

MobilPhone Data150

pro teenagery

Za nízký paušál 88,- Kč měsíčně získáte FUP 150MB - to znamená že po vyčerpání limitu 150MB dojde ke snížení rychlosti. Tarif je vhodný pro maldé lidi například pro přístup na Facebook nebo pro nenáročné uživatele, kteří potřebují například svoje mailové zprávy nebo mobilní banku stále v kapse..

MobilPhone Data1000

1GB dat s FUP

Tento datový tarif je určen pro náročné použití v mobilu (například pro prohlížení videa) nebo pro jednodušší použití ve Vašem tabletu. Cena tohoto tarifu je 294,- Kč měsíčně a limit 500MB je s FUP, po vyčerpání limitu je tedy snížena rychlost připojení.

MobilPhone Data3000

3GB dat pro tablety

3GB dat s FUP (po vyčerpání limitu je snížena rychlost připojení) je vynikající volba pro náročnější použití v tabletu nebo notebooku. Tarif samozřejmě můžete použít i ve Vašem mobilu. Zaplatíte za něj 504,- Kč měsíčně.

Linka 4488

Klientská linka je dostupná na čísle 4488 ze sítě MobilPhone.CZ nebo 702 33 4488 z ostatních sítí.

Právní informace

Společnost Zefina Praha s.r.o provozuje služby virtuálního operátora na základě ohlášení u ČTÚ, číslo 3706.

Kontakt

Pro Vaše dotazy můžete použít emailovou adresu podpora*mobilphone.cz nebo kontaktní formulář